                    Enhet: NP-NC10-KA04SE (NP-NC10-KA04SE)
                    3722-001175 DC-bøssing, 3-polet, 5.9PI, SNBL
                    På lager
                    32,-KJØP
                    2007-007046 R-Chip 0.02Ohm,1%,1W,
                    På lager
                    16,-KJØP
                    2402-001042 C-AL, SMD 100µF, 20%, 16V
                    14,-KJØP
                    2007-007307 R-chip 150Ohm,1%,1/16W,DA,TP,1005
                    8,-KJØP
                    1009-001010 IC Hall-effekt S/W A3212ELH-SAMSUNG,SC-5
                    19,-KJØP
                    221R-0,6W 2007-007792 R-chip 221Ohm,1%,1/16W,DA,TP,1005
                    8,-KJØP
                    2007-008296 R-chip 680kOhm 1% 1/16W DA TP 1005
                    14,-KJØP
                    2203-002720 Keramisk chip-kondensator 10nF 10% 25V X7R 1005
                    2402-001151 C-AL, SMD 47µF, 20%, 6.3V, WT, TP, 3.5*2.8*1.